در مواردی که حفاری برای کابل کشی بین کنترلر و شیر های برقی ممکن نیست، استفاده از کنترلر های NODE هانتر بسیار مناسب است. کنترلر های Node با جریان DC (باطری های 9 ولت کار می کنند) و امکان استفاده از شیر های برقی را در موارد آبیاری خانگی تا مکان های بزرگ و پیچیده فراهم می کند. پمپ های کارواش خانگی جهت استفاده مداوم ، توصیه نمی گردند و اگر قرار به استفاده از کارواش در طول هفته به دفعات و یا با فشاری بالاتر نیاز باشد باید از پمپ کارواش صنعتی استفاده کرد. اندازه ذرات و اثر مرطوب کننده کوچکتر از مدل خانگی دارای مه پاش است و در رستوران ها، کافه ها و مراکز خرید استفاده می شود. قیمت مه پاش. مه پاش هایی از جنس استیل که برای مرطوب نگهداشتن فضای گلخانه استفاده میشود. آبپاش های ضربه ای از جنس آلومینیوم برای آبیاری بارانی. آبپاش های مخصوص آبیاری تحت فشار (بارانی) با مارک هانتر. آبپاش های آلومینیومی آبیاری بارانی با مارک آمبو ساخت ایتالیا. گروه Interpump ایتالیا از بزرگترین تولید کننده های پمپ های پیستونی با فشار بالا در دنیا محسوب میشود. متأسفانه در بسیاری از موارد مشاهده شده است که تولید کننده از قطعات بی کیفیت چینی در ساخت این مه پاش ها استفاده کرده است.
 
کیفیت خوب و قیمت مناسب کمی بالا را دارا می باشد . پمپ کارواش: جزء دسته پمپهای جابجایی مثبت هستند و سیالات را با اختلاف فشار خیلی زیادی انتقال میدهند. در این حالت، نازل غبار، ذرات گرد و غبار را به دلیل نشت آب به منطقه کم فشار حذف می کند و در نهایت دمای هوا را کاهش می دهد و محیط را خنک می کند. با خرید این تایمر آبیاری میتوانید مدت زمان آبیاری را از 1 دقیقه تا 120 دقیقه، و فواصل آبیاری ها را از1 ساعت یکبار تا هفته ای یکبار تعیین کنید. بطری هایی که برای نوشیدن آب استفاده می کنید را می توانید نگه داشته و از آن برای آبیاری گیاهان خود در زمان مسافرت استفاده کنید. همانطور که گفته شد از فوگر برای خنک نگه داشتن محیط گلخانه استفاده می شود ومی توانید به خوبی از آن برای نگه داشتن دمای مورد نظر برای رشد گیاهان را داشته باشید. همانطور که می دانید فوگر گلخانه بسیار برای شما ضروری است و باید آن را برای روز های گرم در گلخانه تهیه کنید تا محیط برای رشد گیاهان فراهم شود. برای قیمت فوگر گلخانه ، نیازی به نگرانی شما عزیزان نیست می توانید این محصول را به قیمت کاملا منصفانه و مناسب تهیه کنید.
 
شاید شما همه نازلها و لوازم داخل جعبه را لازم نداشته باشید، ولی با این وجود این پکیج کامل است و هر فطعهای که برای نصب و راه اندازی مه پاش لازم باشد در داخل آن پیدا میشود. یکی ار روش های مهم و کارآمد برای کنترل این دو مورد استفاده کردن از مه پاش های گلخانه ای است. این نوع سرماسازها معمولا دارای فن های سانتریفیوژ با کمپرسورهای بسیار قوی می باشند. با کمی کسب اطلاعات می توانید بدانید که کدام نوع فوگر ها برای شما مناسب است و برای خرید آن اقدام نماید. شما می توانید برای خرید فوگر گلخانه از شرکت رهپویان اقدامات لازم را انجام دهید و برای خرید آن هرچه سریع تر اقدام کنید. برای سفارش و خرید سیستم تهویه گلخانه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. در قسمت فروش فوگر گلخانه در شرکت رهپویان تا کنون هیچ مشکلی وجود نداشته است زیرا کادر مجرب ما به خوبی کار خود را پیش می برد. فوگر ها انواع مختلفی از نظر کاربردی دارند و بسیار مورد توجه قرار دارند. آبپاش های مخصوص فضای سبز و چمن پارک ها و زمین فوتبال. 
 
 
آبپاش های مخصوص آبیاری تحت فشار از جنس پلیمر. آبپاش های آبیاری تحت فشار بارانی از جنس پلاستیک. آبپاش های ضربه ای برای آبیاری بارانی از جنس چدن. نازل های مخفی شوند آبیاری بارانی با شعاع پاشش زیاد برای آبیاری چمن زمین فوتبال. آبپاش های پلاستیکی که در زمین قرار داده میشوند و به محض وصل شدن جریان آب از زمین خارج میشوند. از آنجا که پیستون های نوسان با زور توسط میل لنگ نیرو را انتقال میدهد ، می توان بر بالاترین مقاومت جریان غلبه کرد. با حرکت پیستون به سمت خارج ، حجم موجود در سیلندر افزایش می یابد و مایعات از طریق شیر ورودی یک طرفه وارد می شوند. این امر از طریق نازل های برنجی متصل به شیلنگ های فشار انجام می شود، این سیستم در محیط مرطوب کار نمی کند. استفاده از پمپ لاکچری استیل ضد زنگ در پمپ واترجت کارواش موجب می شود تا این دستگاه از مقاومت بسیار بالایی برخوردار باشد و در انواع محیط های مختلف به تولید آب پر فشار بپردازد.